Seminarium Środowiskowe „Między fizyką a biologia i medycyną”

Seminarium środowiskowe „Między  fizyką a biologią i medycyną” poświęcone jest prezentacji najnowszych dokonań i badań z obszaru szeroko pojętej biofizyki i fizyki medycznej. Gospodarzami seminarium są dr hab. n. med. Ewa Ł. Stępień kierownik Zakładu Fizyki Medycznej i prof. Paweł Moskal kierownik Zakładu Fizyki Doświadczalnej Cząstek i Ich Zastosowań. Seminarium jest organizowane regularnie co 2 tygodnie, we wtorki o godz. 16:15 w sali A-1-08.

Prelegentami seminarium są zapraszani goście z uczelni polskich i zagranicznych, nasi współpracownicy, naukowcy intersujący się zastosowaniem fizyki do badań medycznych i biologicznych.

Seminaria nadchodzące

Seminaria poprzednie

dr hab. Barbara Blicharska, prof. UJ

Termin: 29.10.2019

Tytuł referatu:
"Paryska konferencja ISMRM-ESMRMB, 16-21 czerwca 2018


Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniu 29 października (wtorek) o godz. 16.15 w sali A-1-08. Prelegent: dr hab. Barbara Blicharska, prof. UJ z Instytutu Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Temat seminarium: "Paryska konferencja ISMRM-ESMRMB, 16-21 czerwca 2018”.

Ogłoszenie o seminarium
 

Streszczenie

Przedstawione zostaną najnowsze osiągnięcia w dziedzinie badań i obrazowania NMR  oraz ich zastosowań w  diagnostyce i terapii.
 

Zdjęcia z seminarium

Prof. Barbara Blicharska

dr hab. Barbara Blicharska, prof. UJ

Data opublikowania: 30.09.2019
Osoba publikująca: Tomasz Malarz