Plakat magistrantki ZFM nagrodzony na konferencji międzynarodowej

Plakat pani Aleksandry Andrzejowskiej, magistrantki profesora Harańczyka z ZFM, zaprezentowany na konferencji 18-th International School-Conference Spinus 2021 Magnetic resonance and its applications Online in St. Petersburg, Russia March 29 - April 2, 2021,  został wyróżniony wśród trzech najlepszych plakatów złożonych na tę konferencję, a następnie w finale wygrał główną nagrodę spośród trzech najlepszych plakatów.

Współrzędne plakatu:
Andrzejowska A., Kubat K., Casanova – Katny A., Strzałka K., Olech M., Harańczyk H,  "Molecular dynamic of bound water in Umbilicaria antarctica thalli by 1H - NMR" 18-th International School-Conference Spinus 2021 Magnetic resonance and its applications Online in St. Petersburg, Russia March 29 - April 2, 2021, poster session I, poster no. 2.

Dalsze informacje

Notatka na stronie UJ.
Notatka w serwisie Nauka w Polsce.