Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci

mgr Agata Bogdał

pokój: D-1-37
telefon: 12 664 4521
e-mail: agata.ciulkowska@doctoral.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr inż. Anna Drożdż

pokój: D-1-20
telefon: 12 664 4765
e-mail: anna.drozdz@doctoral.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr Anna Filiczkowska

pokój: D-1-20
telefon: 12 664 4765
e-mail: anna.filiczkowska@student.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr Daniel Jakubiec

pokój: D-1-37
telefon: 12 664 4521
e-mail: daniel.jakubiec@student.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr Hanieh Karimi

pokój: D-1-26
telefon: 12 664 4763
e-mail: hanieh.karimi@doctoral.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr Paulina Kijak

pokój: D-1-35
telefon: 12 664 4637
e-mail: paulina.kijak@doctoral.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr Karol Kubat

pokój: D-1-37
telefon: 12 664 4521
e-mail: karol.kubat@doctoral.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr Dominik Panek

pokój: D-1-20
telefon: 12 664 4765
e-mail: dominik.panek@student.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr Carina Rząca

pokój: D-1-26
telefon: 12 664 4763
e-mail: carina.rzaca@doctoral.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr Konrad Skórkiewicz

pokój: D-1-39
telefon: 12 664 4668
e-mail: konrad.skorkiewicz@doctoral.uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

mgr inż. Monika Szczepanek

pokój: D-1-26
telefon: 12 664 4763
e-mail: monika.szczepanek@doctoral.uj.edu.pl